O NAS

rodzina

Mamy przyjemność przedstawić Państwu owoc naszej wspólnej pasji – kilkudziesięcioletniej tradycji polskiego rękodzieła artystycznego najwyższej jakości. Idei, którą realizujemy wspólnie z naszymi pracownikami, w naszej małej, rodzinnej manufakturze bombek w słynących z kunsztownych wyrobów ze szkła dolnośląskich Sudetach. Wszystkie nasze bombki, począwszy od projektu, aż po opakowanie powstają właśnie w Górach Sowich, w małym miasteczku Pieszyce, położonym u podnóża Wielkiej Sowy.

Zaufały nam osoby, które często wybierają bombki na niebanalny, indywidualny i niezwykle szlachetny upominek dla swoich Współpracowników i Klientów. Oferujemy pełną elastyczność naszego wzornictwa, którą zapewnia nam nasz w 100% rzemieślniczy proces wytwarzania. Z przyjemnością spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania w tym względzie, oczywiście służąc naszą bogatą kolekcją wzorów i rozwiązań istniejących, a także naszym wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Zapewniamy również na życzenie Klienta niezwykle atrakcyjne wizualnie pokazy malowania na żywo – a także warsztaty malowania bombek dla Współpracowników oraz Klientów.

A Na kolejnych stronach zapraszamy Państwa na krótką wędrówkę po wzorach i modelach, ukazującą cząstkę naszych możliwości. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Zapraszamy.
Dorota Kondiuch

rodzina2

Zdjęcia:Diana Domin